top of page

THE MAKERS

Happy smiling families the founders of toy company.

Hania to nindża w dziedzinie marketingu, doświadczenie zdobyła w międzynarodowej firmie w Zurychu. W 2019 podjęła wyzwanie i rozpoczęła swój pierwszy biznes. Czasem można nazwać ją - zdigitalizowanym Macgyver’m, znajdzie rozwiązanie dla każdej zagwostki. Prywatnie to mama dwójki nadmiernie ciekawych świata chłopców oraz mistrzyni multitaskingu. Hania to absolwentka Uniwersytetu Londyńskiego (UCL) na wydziale Zarządzanie w biznesie oraz Uniwersytetu Tshingua w Pekinie. W BAVVIC ciągnie wszystkich za uszy za nie trzymanie się terminów.

HANNA

Maria to nasza łapaczka inspiracji i idei. Twórczość i ciekawość świata zaprowadziło ją do licznych obserwacji i wniosków na temat możliwości zabawek edukacyjnych. W pracy przy BAVVIC dążyła do spełnienia wizji zabawki modułowej, którą można bawić się w sposób nieograniczony. Prywatnie szczęśliwa mama, trenerka, absolwentka Technik Terapii Tańcem i Analizy Ruchu, również z pasją zaangażowana w szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie zorientowanym na ciało wg Aleksandra Lowena. Marysia posiada wbudowany radar tropiący obecne trendy i nurty. 

MARIA

Maciej to architekt z pasją, pracował dla najważniejszych ikon architektury na całym świecie, uczył się w Polsce i za granicą, aby potem stawiać projekty takie jak kładka Berdychowska w Poznaniu, łączące stare miasto z Politechniką poznańską, na której studiował. Maciej jest autorem projektu zabawki BAVVIC. Mistrz detalu, nie dopuści, nie pokaże dopóki nie uzna, że to co robi jest perfekcyjne. Zawodowo pracuje pod nazwą MS86A, prywatnie inicjator szalonych zabaw ze swoimi synami oraz wspaniałych eskapad o zabarwieniu architektonicznym.

MACIEJ

Dawid, to absolwent Politechniki poznańskiej na wydziale budownictwa, posiada wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie w handlu oraz produkcji z drewna, co czyni jego rodzinną firmę NEXBAU niemal bezkonkurencyjną w Polsce i zagranicą. To Inżynier i mistrz w swojej dziedzinie. Zapach drewna wyczuwa z odległości 1,2 kilometra. Kocha jazdę na rowerze, spontaniczne pomysły oraz swoją wspaniałą rodzinę. W BAVVIC nie dziwi go nic, dla Dawida nie ma rzeczy niemożliwych. Doskonałość wykończenia, każdego elementu BAVVIC to wyłącznie jego zasługa.

DAWID

Wróćmy na chwilę do roku 2020, kiedy to dwie szalone rodziny z jeszcze bardziej szalonymi dziećmi spotkały się i wpadły na pomysł stworzenia drewnianej zabawki z odpadów poprodukcyjnych z okien.

 

HOLA HOLA! Zajęło to jednak trochę czasu... Dużo czasu.... zajęło wymyślenie POMYSŁU. Nasz zespół składa się z dwóch inżynierów: budownictwa i architekta, psychoterapeuty i marketingowca. A więc od czego zaczynamy? Zmierzyliśmy wymiary dłoni i stóp naszych dzieci. Sprawdziliśmy, jaki jest idealny kąt między ich oczami a przedmiotami, którymi się bawią. Pytaliśmy je o ulubione kolory, materiały i marzenia. Zjedliśmy mnóstwo cukierków i świetnie się przy tym bawiliśmy.

 

A po połączeniu tych wszystkich elementów nasz nadworny projektant (oceniany na 5/5 gwiazdek  w wysoce obiektywnym rankingu rodzinnym, przeprowadzony w 2020 roku), przyniósł nam propozycję zwaną tym finalnym PROJEKTEM. Komisja nowo powstałej marki zgodziła się, że chcemy zainwestować w ten projekt całą naszą energię, czas i serce! Nasze dzieci głośno przyznały, że będą się BAWIĆ tą zabawką z wielką radością! I tak oto powstał, nie tylko produkt ale  nasza nazwa - BAVVIC.

I to by było na tyle. Chcesz przekonać się sam jak działa BAVVIC?

bottom of page