top of page

O BAVVIC

Wielofunkcyjne, sensoryczne, designerskie klocki konstrukcyjne, które pomagają zaangażować dzieci w kulturę uczenia się poprzez kreatywne podejście do zabawy. To wyjątkowe połączenie. Solidne drewniane klocki konstrukcyjne z sensorycznymi łącznikami silikonowymi, zaprojektowane przez architekta, wykonane przez rodziców i ekspertów. Poznajcie BAVVIC, nową zabawkę, która nosi cechy zabawki STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts and Mat) i pomaga rozwijać zainteresowanie edukacją, poprzez geometryczne kształty i abstrakcyjne formy.

BAVVIC został zaprojektowany tak by każdy/a, niezależnie od wieku, płci, różnic indywidualnych lub dodatkowych potrzeb (np. zaburzeń sensorycznych), był w stanie tworzyć własne wyjątkowe konstrukcje. Zabawka aktywnie wspiera rozwój różnych umiejętności, takich jak: zdolności poznawcze, motoryczne, wyobraźnia przestrzenna, rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji, kreatywne myślenie i wiele innych! Zabawa BAVVIC przez dłuższy czas umożliwia wzmocnienie umiejętności koncentracji, współpracy i budowania relacji społecznych. Dzieci i dorośli będą mogli w pełni wykorzystać możliwości zabawki. 

Very thoughtful toys! Huge potential for great fun! 

Edward

Quotation mark

An unexpectedly exceptional product! There is nothing like it on the market, the aesthetic experience is incredible!

Anna

Quotation mark

As a therapist, I will admit that the sensory experience and the wisdom of this toy is something every child should experience.

Emilia

bottom of page