top of page

POMOC

WYSYŁKA Zamówienia wysyłane są za pomocą kurierów DPD, zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych od otrzymania płatności (z wyłączeniem produktów personalizowanych). Czas dostawy, od momentu wysyłki, nie powinien przekroczyć 2 dni roboczych na terenie Polski, i 5 dni roboczych na terenie Unii Europejskiej.

WALUTY Produkty oferowane są w dwóch walutach – PLN i EUR. Zmiana waluty odbywa się wraz ze zmianą wersji językowej strony. Jeśli chcesz sfinalizować zamówienie w EUR kliknij tutaj. Jeśli chcesz sfinalizować zamówienie w PL kliknij tutaj

METODY PŁATNOŚCI Obecnie obsługujemy płatności za pomocą PayPal [kartami kredytowymi, albo za pomocą środków zgromadzonych na koncie], za pomocą tpay [przelewy bankowe] oraz za pobraniem.

BEZPIECZEŃSTWO Sklep działa w bezpiecznym połączeniu SSL. Płatności za pomocą kart kredytowych obsługiwane są przez PayPal, a my nie mamy dostępu do danych kart kredytowych.

ZWROTY Przyjmujemy zwroty zamówionych produktów w ciągu 14 dni od daty doręcznia, zgodnie z procedurą przedstawioną na stronie Zwroty.

POZOSTAŁE PYTANIA W razie pytań prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres info@bavvic.com.

bottom of page